You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисна ВВ Есенція SPF50+ для обличчяОпис: Сонцезахисна есенція типу ВВ надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання та  запобігає появі плям і веснянок . Також, запобігає втраті пружності шкіри, що викликана UV випромінюванням групи А. До складу есенції входять рідкі косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, цитрусовий мікс..
383.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання, запобігає появі плям і веснянок. Протидіє втраті пружності шкіри, викликаної UV випромінюванням групи А. До складу молочка входить гіалуронова кислота та підсушуюча пудра. Молочко протидіє надмірному охолодженню та  висиханн..
432.00грн.
«Biore UV Kids» сонцезахисне дитяче водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко SPF50+ призначене для захисту ніжної шкіри дитини від сонця. Водостійка основа молочка протягом довгого часу захищає шкіру дитини від ультрафіолетового випромінювання. Блокує проникнення до шкіри та абсорбує ультрафіолетове випромінювання. Молочко потрапляє до шкіри та миттєво зволожує..
432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисний гель-лосьйон SPF33+ для тілаОпис: Гель надає неперевершене почуття легкості,  містить у собі мікрочастки порошку, який матує шкіру. Лосьйон має подвійний ефект: захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та робить шкіру гладкою, усуваючи неприємну липкість. До складу гель-лосьйона входять косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, ..
345.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Damage Care»Опис:  Кондиціонер дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків. Завдяки компонентам: маслу камелії, екстракту насіння камелії, протеїну перлів та амінокислотам, регулярне використання кондиціонеру робить ваше волосся зволоженим та відновленим до самих кінчиків. Застосування: До..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Damage Care»Опис:  Кондиціонер дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків. Завдяки компонентам: маслу камелії, екстракту насіння камелії, протеїну перлів та амінокислотам, регулярне використання кондиціонеру робить ваше волосся зволоженим та відновленим до самих кінчиків. Застосування:&nb..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Damage Care»Опис: Лікувальний крем, на основі масла та екстракту насіння камелії, відновлює структуру волосся. Зволожуючі компоненти, в тому числі і протеїн перлів, глибоко проникають у середину волосся та роблять його блискучим і зволоженим.Застосування: Після того, як ви помили голову шампунем, візьміть достатню кількість засобу і нанесіть на шкіру голови, післ..
345.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Damage Care»Опис:  Шампунь для відновлення пошкодженого волосся після фарбування, знебарвлення або надмірної термічної обробки. Завдяки компонентам: маслу камелії, екстракту насіння камелії, протеїну перлів та амінокислотам, регулярне використання шампуню робить ваше волосся зволоженим та відновленим до самих кінчиків. Застосування: Добре змочивши волос..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Damage Care»Опис:  Шампунь для відновлення пошкодженого волосся після фарбування, знебарвлення або надмірної термічної обробки. Завдяки компонентам: маслу камелії, екстракту насіння камелії, протеїну перлів та амінокислотам, регулярне використання шампуню робить ваше волосся зволоженим та відновленим до самих кінчиків. Застосування: Перед використа..
343.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Exstra Moist»Опис: Шампунь дбайливо піклується про сухе та посічене волоссям, зволожуючи його від кореню до кінчиків. Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу шампуню входять зволожуючі інгредієнти, в тому числі,  гіалуронова кислота, яка робить ваше волосся гнучкими та зволоженими.Застосування: Добре змочити во..
345.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Exstra Moist»Опис: Кондиціонер дбайливо піклується за сухим та посіченим волоссям, зволожуючи його від кореню до кінчиків.  Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонера входять зволожуючі інгредієнти, в тому числі, - гіалуронова кислота, яка робить ваше волосся гнучкими та зволоженими.Застосування: Добр..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Exstra Moist»Опис: Кондиціонер дбайливо піклується за сухим та посіченим волоссям, зволожуючи його від кореню до кінчиків.  Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонера входять зволожуючі інгредієнти, в тому числі, - гіалуронова кислота, яка робить ваше волосся гнучкими та зволоженими.Застосування: ..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Exstra Moist»Опис: Лікувальний крем, на основі масла та екстракту насіння камелії, відновлює структуру волосся. Зволожуючі компоненти, в тому числі і гіалуронова кислота, глибоко проникають у середину волосся та роблять його блискучим і зволоженим.Застосування: Після того, як ви помили голову шампунем, візьміть достатню кількість засобу і нанесіть на шкіру голови..
531.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Exstra Moist»Опис: Шампунь дбайливо піклується про сухе та посічене волоссям, зволожуючи його від кореню до кінчиків. Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу шампуню входять зволожуючі інгредієнти, в тому числі, - гіалуронова кислота, яка робить ваше волосся гнучкими та зволоженими.Застосування: Перед використа..
501.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Hair Water»Опис: Рідина спрею захищає волосся від хімічного та механічного впливу під час пересушення феном, а також від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Екстракт насіння камелії, отриманий шляхом ферментації, швидко відновлює волосся на нано рівні. спрей надає термозахист вашому волоссю та робить його гладеньким та шовковистим. Після використ..
498.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Hair Water»Опис: Рідина спрею захищає волосся від хімічного та механічного впливу під час пересушення феном, а також від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.  Екстракт насіння камелії, отриманий шляхом ферментації, швидко відновлює волосся на нано рівні. спрей надає термозахист вашому волоссю та робить його гладеньким та шовковистим.Застосува..
345.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Volume Touch»Опис: Кондиціонер робить ваше волосся більш пружним і надає йому об’єм, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонеру входить зволожуючий інгредієнт, колаген гліцерин, який робить волосся гнучким та зволоженим.Застосування: Добре змочивши волосс..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Volume Touch»Опис:  Кондиціонер робить ваше волосся більш пружним і надає йому об’єм, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Масло та екстракт камелії надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонеру входить зволожуючий інгредієнт, колаген гліцерин, який робить волосся гнучким та зволоженим.Застосування: Перед використа..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Volume Touch»Опис: Лікувальний крем, на основі масла та екстракту насіння камелії, відновлює структуру волосся. Зволожуючий компонент колаген гліцерин глибоко проникає в середину волосся й робить його блискучим та зволоженим. До складу лікувального засобу входять інгредієнти, які покращують абсорбацію підшкірного сала.Застосування: Після того, як ви помили голову..
345.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Volume Touch»Опис:  Шампунь робить волосся більш пружним і надає відчутного об’єму. Цей шампунь піклується про шкіру голови, усуваючи ознаки старіння. Завдяки активним компонентам, що входять до складу шампуню: масло камелії, екстракт насіння камелії, колаген гліцерин, тонке й тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони.Застосування: Добре змо..
536.00грн.
Лінія догляду за волоссям «TSUBAKI Volume Touch»Опис:  Шампунь робить волосся більш пружним і надає відчутного об’єму. Цей шампунь піклується про шкіру голови, усуваючи ознаки старіння. Завдяки активним компонентам, що входять до складу шампуню: масло камелії, екстракт насіння камелії, колаген гліцерин, тонке й тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони.Застосування: Пере..
502.00грн.
трітмент для захисту волосся та видалення неприємного запаху в аерозоліОпис: трітмент-аерозоль для щоденного використання захищає ваше волосся від негативного впливу зовнішнього середовища. Усуває неприємний запах (табачного диму та смаженої їжі)..Застосування: Добре збовтати балончик перед використаннямВикористовувати на відстані 15 ~ 20 см.Застереження: Використовувати в добре провітрю..
226.00грн.
Преміум маска для інтенсивного догляду за зрілою та старіючою шкірою обличчяОпис: Гідрогелевая маска для обличчя з гіалуроновою кислотой нормалізує необхідний рівень вологи шкіри. Ефективно омолоджує шкіру обличчя, заповнює мімічні та вікові зморшки, відновлюючи пружність шкіри. Гіалуронова кислота підвищує здатність клітин до регенерації. Завдяки керамідам нормалізується робота сальних залоз.&nbs..
261.00грн.
Преміум маска для інтенсивного догляду за зрілою та старіючою шкірою обличчяОпис: Гідрогелева маска для обличчя з екстрактом перлини та платини, перешкоджає синтезу меланіну, запобігаючи утворенню пігментних плям і веснянок, добре зволожує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, допомагає відновити здорове сяйво шкіри. Платина сприяє нормалізації ліпідного балансу, ефективно зволожує, підвищує еластичні..
312.00грн.
Преміум маска для інтенсивного догляду за зрілою та старіючою шкірою обличчя з золотом та 4 зволожуючими оліямиОпис: Гідрогелева маска з золотом та 4 зволожуючими косметичними оліями, стимулює регенерацію шкіри та оновлення клітин. Арганова олія зберігає природний гідроліпідний шар шкіри, пом'якшує шкіру й знімає роздратування. Сприяє активному синтезу еластину та колагену. Масло жожоба знімає роз..