You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

MA CHERIE

502.00грн.
трітмент для захисту волосся та видалення неприємного запаху в аерозоліОпис: трітмент-аерозоль для щоденного використання захищає ваше волосся від негативного впливу зовнішнього середовища. Усуває неприємний запах (табачного диму та смаженої їжі)..Застосування: Добре збовтати балончик перед використаннямВикористовувати на відстані 15 ~ 20 см.Застереження: Використовувати в добре провітрю..
529.00грн.
трітмент для захисту волосся у вигляді гелюОпис: трітмент для щоденного використання, захищає ваше волосся від негативного впливу зовнішнього середовища. Рідина захищає волосся від термічного ефекту, під час нагрівання його феном та одночасно від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.Застосування: Наносити на чисте вологе волосся. Застереження: У разі попадання гелю в ..
651.00грн.
Густа кремова основа маски глибоко живить волосся по всій довжині, надає розкішного блиску.Опис: Завдяки великій концентрації активних речовин (олія шипшини, екстракт сечовини), маска діє набагато інтенсивніше, зміцнює волосся зсередини, надає здоровий вигляд, надзвичайний блиск та природній об’єм.Застосування: Добре змочивши волосся і шкіру голови, візьміть необхідну кількість маски й нанесі..
396.00грн.
Кондиціонер для пошкодженого волосся, зволоження та догляд.Опис: Дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Екстракт перлу та меду надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонеру входять зволожуючі інгредієнти: гіалуронова кислота та сечовина, які роблять ваше волосся гнучкими та зволоженими. Має кв..
557.00грн.
Кондиціонер для пошкодженого волосся, зволоження та догляд.Опис: Дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Екстракт перлу та меду надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу кондиціонеру входять зволожуючі інгредієнти: гіалуронова кислота та сечовина, які роблять ваше волосся гнучкими та зволоженими. Має кв..
396.00грн.
Шампунь для волосся, зволоження та доглядОпис:  Дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Екстракт перлу та меду надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу шампуню входять зволожуючі інгредієнти: гіалуронова кислота та сечовина, які роблять ваше волосся гнучкими та зволоженими. Має квітково-фруктовий ..
557.00грн.
Шампунь для волосся, зволоження та доглядОпис:  Дбайливо відновлює пошкоджене, знебарвлене та надмірно сухе волосся, зволожуючи його від коренів до кінчиків.  Екстракт перлу  та меду надає розкішного, глянцевого блиску вашому волоссю. До складу шампуню входять зволожуючі інгредієнти: гіалуронова кислота та сечовина, які роблять ваше волосся гнучкими та зволоженими. Має квітково..
396.00грн.
Кондиціонер для збільшення об’ємуОпис: Кондиціонер робить волосся більш пружним і надає йому об’єму. Завдяки таким активним компонентам в своїй структурі як екстракт меду, екстракт перлу, тонке і тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони. Має квітково-фруктовий аромат. Застосування: Добре змочити волосся та шкіру голови, взяти необхідну кількість кондиціонеру та нанести на шк..
557.00грн.
Кондиціонер для збільшення об’ємуОпис: Кондиціонер робить волосся більш пружним і надає йому об’єму. Завдяки таким активним компонентам в своїй структурі як екстракт меду, екстракт перлу, тонке і тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони. Має квітково-фруктовий аромат. Застосування: Перед використанням рукою зафіксуйте кришку, повертаючи сопло вліво підійміть верхню част..
446.00грн.
трітмент для захисту волосся у вигляді молочкаОпис: Легка текстура, ніжно живить ваше волосся, не обтяжуючи їх. трітмент-молочко для щоденного використання захищає ваше волосся від негативного впливу зовнішнього середовища. Рідина захищає волосся від термічного ефекту, під час нагрівання його феном і від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання. Застосування: Наносити на чисте..
418.00грн.
Захисний спрей для кудрявого волоссяОпис: Рідина захищає волосся від термічного ефекту під час нагрівання його феном та, водночас, створює захист від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.  Екстракт перлу, отриманий шляхом ферментації, швидко відновлює волосся на нано рівні. спрей надає термозахист волоссю та робить його гладеньким та шовковистими.Застосування: Засіб можна ..
418.00грн.
Захисний спрей для шовковистого волоссяОпис: Рідина захищає волосся від термічного ефекту під час нагрівання його феном та, водночас, створює захист від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання.  Екстракт перлу, отриманий шляхом ферментації, швидко відновлює волосся на нано рівні. спрей надає термозахист волоссю та робить його гладеньким та шовковистими.Застосування: Засіб мож..
557.00грн.
Лікувальний крем для створення об'ємуОпис: Лікувальний крем, на основі екстракту сечовини та екстракту перлу, відновлює структуру волосся. Зволожуючі компоненти (гіалуронова кіслота) глибоко проникають у середину волосся й роблять його блискучим та зволоженим, та водночас сприяють створенню додаткового об'єму. До складу лікувального засобу входять інгредієнти, які покращують абсорбацію підшкірного..
396.00грн.
Шампунь для збільшення об’ємуОпис:  Шампунь робить волосся більш пружним і надає йому об’єму. Завдяки таким активним компонентам в своїй структурі як екстракт меду, екстракт перлу, тонке і тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони. Має квітково-фруктовий аромат. Без силікону.Застосування: Добре змочивши волосся й шкіру голови, взяти необхідну кількість шампуню та нанести на ш..
557.00грн.
Шампунь для збільшення об’ємуОпис:  Шампунь робить волосся більш пружним і надає йому об’єму. Завдяки таким активним компонентам в своїй структурі як екстракт меду, екстракт перлу, тонке і тьмяне волосся перетворюється в об'ємні та розкішні локони. Має квітково-фруктовий аромат. Без силікону.Застосування: Перед використанням зафіксуйте кришку рукою, повертаючи сопло вліво, підніміть верх..