You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

175.00грн.
«Atrix» зволожуючий гель для рук з гіалуроновою кислотою та розовою водоюОпис: Гель проникає глибоко в шкіру рук, насичує та сприяє утриманню вологи всередині рогового шару. «Atrix – гель», наче парасолька, захищає шкіру рук і кінчики пальців,  підтримуючи свіжість шкіри.Застосування: Нанести достатню кількість гелю легкими масажними рухами на шкіру рук, приділяючи увагу шкірі навколо нігтів ..
289.00грн.
«Atrix» зволожуючий крем для рук з мочевиноюОпис: Волога утримується в роговому шарі шкіри, а 10%-ий вміст мочевини  робить шкіру пружною та гладенькою.  крем містить вітамін Е та гіалуронову кислоту. Добре зволожуючи шкіру, крем робить її м'якою та пухкою на довгий час. кремом можна змащувати не тільки шкіру рук, а й кінчики пальців, лікті, коліна, п'яти та інші частини тіла, шкіра яких..
515.00грн.
«Atrix» крем для рук «Екстра захист» - запобігає тріщинам та почервонінню шкіри рук.Опис: крем захищає шкіру рук від подразнень та тріщин. крем, глибоко проникаючи у роговий шар, створює захисний бар'єр та захищає шкіру під час виникнення стресових для шкіри умов. крем є концентрованим комплексом  захисту та регенерації шкіри. Якщо нанести крем, перед тим як розпочати роботу у вологому або су..