You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

₴ 115.00грн. Без ПДВ: ₴ 95.83грн.
Дитяча зубна паста зі смаком винограду забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Паста поєднує у собі фтор, який запобігає карієсу та ксиліт (допоміжна кальцієва добавка). М'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний виноградний смак, який дуже подобається дітям. Застосув..
₴ 115.00грн. Без ПДВ: ₴ 95.83грн.
Дитяча зубна паста зі смаком садової дині забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Паста поєднує у собі фтор, який запобігає карієсу та ксиліт (допоміжна кальцієва добавка). М'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний смак садової дині, який дуже подобається дітям.Застосуван..
₴ 201.00грн. Без ПДВ: ₴ 167.50грн.
₴ 201.00грн. Без ПДВ: ₴ 167.50грн.
«Clear Clean» набір для навчання та чищення зубів, для дітей віком від 0 ~ 2 роківОпис: Форма щітки розрахована таким чином, щоб добре чистити зуби не залежно від їх розташування в роті. В залежності від віку дитини (0~2 роки) передбачений комплект з двох предметів: навчальний та безпосередньо для чищення зубів. Чищення проходить м'яко та легко, завдяки  «сферичним щітинкам». Для навчання пер..
₴ 104.00грн. Без ПДВ: ₴ 86.67грн.
₴ 104.00грн. Без ПДВ: ₴ 86.67грн.
«Clear Clean» зубна щітка для дітей віком від 7~ 12 роківОпис: Форма щітки розрахована таким чином, щоб мати можливість проникати навіть в найпотаємніші місця ротової. Щітка передбачена для дітей 7~12 років. Щітинки мають різну довжину, щоб максимально ефективно вичищувати зуби. Щітка має ергономічну комбіновану ручку, з метою максимізації рівня надійності та зручності для дитини. Має трикутні нас..
₴ 105.00грн. Без ПДВ: ₴ 87.50грн.
₴ 105.00грн. Без ПДВ: ₴ 87.50грн.
«Clear Clean» м’яка зубна щітка для дітей віком від 3 ~ 8 роківОпис: Голівка щітки розроблена таким чином, щоб легко проникати навіть в найпотаємніші місця ротової. Щітка розрахована для використання дітьми 3~8 років. Має м’які щітинки та спеціальну ергономічну ручку, що дозволяє дітям чистити зуби легко та безболісно.  Щітинки  настільки м’які, що ризик пошкодити тендітні ясна зведений ..
₴ 115.00грн. Без ПДВ: ₴ 95.83грн.
Анонс: Дитяча зубна паста зі смаком полуниці забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Фтор та м'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний полуничний смак, який дуже подобається дітям.Застосування: чистити зуби необхідно не менше 1-2 хвилини, 2 рази на день - вранці та ввечер..