You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

381.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом трав'яної рози, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом трав'яної рози.Застосування: Рук..
538.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом трав'яної рози, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом трав'яної рози.Застосування..
369.00грн.
Зручний дорожний набір: засіб для вмивання, гель для душу та рушник для тіла.Опис: Компактний, зручний дорожний набір, який включає в себе засіб для вмивання, гель для душу та рушник для тіла.До набору входить: «Biore» гель для душу «Зволоження» 90мл., «Biore» рушник для тіла (розмір 45х7.5), «Biore» засіб для вмивання «Зволоження» 30г.Застосування: Гель для душу: Нанести на зволожену шкіру д..
381.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом свіжих квітів, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом квіткового саду.Застосування: Рук..
538.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом свіжих квітів, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом квіткового саду.Застосування: Рук..
175.00грн.
«Atrix» зволожуючий гель для рук з гіалуроновою кислотою та розовою водоюОпис: Гель проникає глибоко в шкіру рук, насичує та сприяє утриманню вологи всередині рогового шару. «Atrix – гель», наче парасолька, захищає шкіру рук і кінчики пальців,  підтримуючи свіжість шкіри.Застосування: Нанести достатню кількість гелю легкими масажними рухами на шкіру рук, приділяючи увагу шкірі навколо нігтів ..
289.00грн.
«Atrix» зволожуючий крем для рук з мочевиноюОпис: Волога утримується в роговому шарі шкіри, а 10%-ий вміст мочевини  робить шкіру пружною та гладенькою.  крем містить вітамін Е та гіалуронову кислоту. Добре зволожуючи шкіру, крем робить її м'якою та пухкою на довгий час. кремом можна змащувати не тільки шкіру рук, а й кінчики пальців, лікті, коліна, п'яти та інші частини тіла, шкіра яких..
515.00грн.
«Atrix» крем для рук «Екстра захист» - запобігає тріщинам та почервонінню шкіри рук.Опис: крем захищає шкіру рук від подразнень та тріщин. крем, глибоко проникаючи у роговий шар, створює захисний бар'єр та захищає шкіру під час виникнення стресових для шкіри умов. крем є концентрованим комплексом  захисту та регенерації шкіри. Якщо нанести крем, перед тим як розпочати роботу у вологому або су..
404.00грн.
Молочко для щоденного догляду за шкірою тіла, максимальне зволоження за 30 секунд.Опис: Збагачене зволожуючими компонентами (олія ши), молочко для тіла тонізує, живить та забезпечує м’якість шкіри впродовж всього дня. Підходить для догляду навіть за тендітною шкірою малюка. Не містить спирту, барвників та ароматизаторів. Має нейтральний рівень рН.Застосування: Невелику кількість косметичного засоб..
404.00грн.
Молочко для щоденного догляду за шкірою тіла з тонким ароматом квітів, максимальне зволоження за 30 секунд.Опис: Збагачене зволожуючими компонентами (олія ши), молочко для тіла тонізує, живить та забезпечує м’якість шкіри впродовж всього дня. Підходить для догляду навіть за тендітною шкірою малюка. Не містить спирту, барвників та ароматизаторів. Має нейтральний рівень рН та тонкий аромат квітів.За..
404.00грн.
Молочко для щоденного догляду за шкірою тіла з тонким ароматом фруктів, максимальне зволоження за 30 секунд.Опис: Збагачене зволожуючими компонентами (олія ши), молочко для тіла тонізує, живить та забезпечує м’якість шкіри впродовж всього дня. Підходить для догляду навіть за тендітною шкірою малюка. Не містить спирту, барвників та ароматизаторів. Має нейтральний рівень рН та тонкий аромат фруктів...
538.00грн.
Молочко для тіла на основі олії з ароматом трав'яної рози, для зволоження шкіри. Опис: До складу молочка входить 100%-во квіткова олія, яка глибоко зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Завдяки легкій текстурі, природні складові молочка, глибоко проникають в найпотаємніші ділянки дерми. Збагачене зволожуючими компоненами молочко, тонізує, живить та надає м’якості впродовж всьог..
538.00грн.
Молочко для тіла на основі олії з ароматом квіткового саду, для зволоження шкіри. Опис: До складу молочка входить 100%-во квіткова олія, яка глибоко зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Завдяки легкій текстурі, природні складові молочка, глибоко проникають в найпотаємніші ділянки дерми. Збагачене зволожуючими компоненами молочко, тонізує, живить та надає м’якості впродовж всьо..
419.00грн.
Піна для душу з квітковим ароматом для всієї родини.Опис: Піна для душу із дрібно-зернистою консистенцією, ніжно очищує тіло від поту та бруду. Завдяки низькому рівню рН, підходить навіть для ніжної шкіри малюка. Піна добре зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Має свіжий квітковий аромат. Не містить барвників. Застосування: Притримуючи основу кришечки, носик дозатора прокрутит..
307.00грн.
Піна для душу з квітковим ароматом для всієї родини.Опис: Піна для душу із дрібно-зернистою консистенцією, ніжно очищує тіло від поту та бруду. Завдяки низькому рівню рН, підходить навіть для ніжної шкіри малюка. Піна добре зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Має свіжий квітковий аромат. Не містить барвників. Застосування: Нанести достатню кількість косметичного засобу на зво..