You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

115.00грн.
Дитяча зубна паста зі смаком винограду забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Паста поєднує у собі фтор, який запобігає карієсу та ксиліт (допоміжна кальцієва добавка). М'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний виноградний смак, який дуже подобається дітям. Застосування..
115.00грн.
Дитяча зубна паста зі смаком садової дині забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Паста поєднує у собі фтор, який запобігає карієсу та ксиліт (допоміжна кальцієва добавка). М'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний смак садової дині, який дуже подобається дітям.Застосування: ..
104.00грн.
«Clear Clean» зубна щітка для дітей віком від 7~ 12 роківОпис: Форма щітки розрахована таким чином, щоб мати можливість проникати навіть в найпотаємніші місця ротової. Щітка передбачена для дітей 7~12 років. Щітинки мають різну довжину, щоб максимально ефективно вичищувати зуби. Щітка має ергономічну комбіновану ручку, з метою максимізації рівня надійності та зручності для дитини. Має трикутні нас..
105.00грн.
«Clear Clean» м’яка зубна щітка для дітей віком від 3 ~ 8 роківОпис: Голівка щітки розроблена таким чином, щоб легко проникати навіть в найпотаємніші місця ротової. Щітка розрахована для використання дітьми 3~8 років. Має м’які щітинки та спеціальну ергономічну ручку, що дозволяє дітям чистити зуби легко та безболісно.  Щітинки  настільки м’які, що ризик пошкодити тендітні ясна зведений ..
201.00грн.
«Clear Clean» набір для навчання та чищення зубів, для дітей віком від 0 ~ 2 роківОпис: Форма щітки розрахована таким чином, щоб добре чистити зуби не залежно від їх розташування в роті. В залежності від віку дитини (0~2 роки) передбачений комплект з двох предметів: навчальний та безпосередньо для чищення зубів. Чищення проходить м'яко та легко, завдяки  «сферичним щітинкам». Для навчання пер..
115.00грн.
Анонс: Дитяча зубна паста зі смаком полуниці забезпечує міцний захист для чутливих дитячих зубів.Опис: Фтор та м'які гранули видаляють брудний наліт із щілин між дитячими зубами. Паста легка у використанні, чудово полірує зуби та добре піниться. Має приємний полуничний смак, який дуже подобається дітям.Застосування: чистити зуби необхідно не менше 1-2 хвилини, 2 рази на день - вранці та ввечері.&n..