You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисна ВВ Есенція SPF50+ для обличчяОпис: Сонцезахисна есенція типу ВВ надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання та  запобігає появі плям і веснянок . Також, запобігає втраті пружності шкіри, що викликана UV випромінюванням групи А. До складу есенції входять рідкі косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, цитрусовий мікс..
383.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання, запобігає появі плям і веснянок. Протидіє втраті пружності шкіри, викликаної UV випромінюванням групи А. До складу молочка входить гіалуронова кислота та підсушуюча пудра. Молочко протидіє надмірному охолодженню та  висиханн..
432.00грн.
«Biore UV Kids» сонцезахисне дитяче водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко SPF50+ призначене для захисту ніжної шкіри дитини від сонця. Водостійка основа молочка протягом довгого часу захищає шкіру дитини від ультрафіолетового випромінювання. Блокує проникнення до шкіри та абсорбує ультрафіолетове випромінювання. Молочко потрапляє до шкіри та миттєво зволожує..
432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисний гель-лосьйон SPF33+ для тілаОпис: Гель надає неперевершене почуття легкості,  містить у собі мікрочастки порошку, який матує шкіру. Лосьйон має подвійний ефект: захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та робить шкіру гладкою, усуваючи неприємну липкість. До складу гель-лосьйона входять косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, ..
162.00грн.
Антисептик для очищення та дезинфекції пальців та шкіри рук.Опис: Добре очищує та захищає шкіру рук від широкого спектру бактерій та вірусів. Призначений для побутового використання, а також для підтримання чистоти  всієї родини. Застосування: З метою запобігання розсіюванню, нанести на поверхню долоні, на відстані, приблизно 5 см. Злегка втерти в шкіру рук та міжпальцевого простору. Вик..
229.00грн.
Антисептична пінка для миття рук. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат цитрусів та нейтральний рівень рН. Не залишає аромату на руках. Застосування:  Невелику кіль..
195.00грн.
Антисептична пінка для миття рук. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат цитрусів та нейтральний рівень рН. Не залишає аромату на руках. Застосування:  Натиснути на дозатор. Н..
229.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з свіжих трав. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання.  Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат свіжих трав та нейтральний рівень рН.   Застосування:  Невелику кількість мил..
195.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з свіжих трав. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат свіжих трав та нейтральний рівень рН.   Застосування:  Натиснути на дозатор. Невели..
229.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом троянди. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат романтичної троянди та нейтральний рівень рН.   Застосування:  Невелику кількі..
195.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом троянди. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат романтичної троянди та нейтральний рівень рН.   Застосування:  Натиснути на до..
229.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом фруктів. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат фруктів та нейтральний рівень рН. Застосування:  Невелику кількість мила розподілит..
195.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом фруктів. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат фруктів та нейтральний рівень рН. Застосування:  Натиснути на дозатор. Невелику кіл..
229.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом цитрусів. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат цитрусів та нейтральний рівень рН. Застосування:  Невелику кількість мила розподіл..
195.00грн.
Антисептична пінка для миття рук з ароматом цитрусів. Опис: Піна для рук, що містить антисептичні мікрогранули, добре розщіпляє бруд, знищує мікроби та неприємний запах. Ефективно змиває навіть масляний бруд з першого використання. Утворює захисний шар, що дозволяє утримувати вологу. Має м’який аромат цитрусів та нейтральний рівень рН. Застосування:  Натиснути на дозатор. Невелику к..
219.00грн.
Відбілююча зубна паста з деревним  вугіллям для щоденного використанняОпис: Деревне вугілля видаляє зубний наліт, який є причиною неприємного запаху з рота. Зубна паста відбілює та полірує поверхню зубів, запобігаючи карієсу. Має смак м’яти та завдяки цьому добре освіжає порожнину рота. Завдяки високим властивостям, паста легко піниться, проникаючи глибоко всередину.Застосування: чистити зуби..
194.00грн.
Відбілююча, освіжаюча зубна паста зі смаком м'яти ефективно видаляє бруд та відбілює зуби. Опис: Білі відновлюючи гранули, що містяться в зубній пасті мінімізують приставання кольорового бруду до зубів і утворення плям від  кави, чаю та смоли  цигарок. Запобігає розвитку та прогресуванню карієсу. Допомогає  щодня видаляти бруд на зубах  та отримати яскраву білосніжну посмішку...
195.00грн.
Зубна паста зі смаком яблук та ромашки ефективно видаляє бруд та відбілює зуби Опис: Білі відновлюючи гранули, що містяться в зубній пасті мінімізують приставання кольорового бруду до зубів і утворення плям від  кави, чаю та смоли  цигарок. Запобігає розвитку та прогресуванню карієсу. Допомогає  щодня видаляти бруд на зубах  та отримати яскраву білосніжну посмішку.Застосув..
381.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом трав'яної рози, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом трав'яної рози.Застосування: Рук..
538.00грн.
«Biore» гель для душу на основі олії з ароматом трав'яної рози, для зволоження сухої шкіри. Опис: До складу гелю для душу входить 100%-во квіткова олія, яка ніжно очищує, зволожує та забезпечує м’який догляд за шкірою тіла. Зволожуючі компоненти: екстракт енотери, лаванди, квітів, стебел та плодів жожоба ─ оказують протизапальну, пом’якшувальну дію. З ароматом трав'яної рози.Застосування..
405.00грн.
дорожний набір для піклування за гігієною тіла та зубів під час подорожі.Опис:  Звололожуючий гель для душу «Biore U»;Шампунь-кондіціонер «Merit» з ароматом квітів та екстракту;Лікувальна зубна паста «Clear Clean» у вигляді гранул, легко проникає між зубами та яснами, очищуючи усі закутки у роті;Зубна щітка «Clear Clean». Застосування:  Нанести гель для душу на зволожену шкіру, вспіни..
365.00грн.
дорожний набір для чищення зубів, упакований в ультра-компактний контейнер, який можна носити навіть у кишені.Опис: Лікувальна зубна паста, що містить у своєму складі гранули, легко проникає між зубами та яснами, очищаючи усі закутки ротової порожнини. Запобігає карієсу, неприємному запаху з рота та гінгівіту. Незважаючи на маленький розмір щітки з набору, завдяки густим пучкам щітинок, легко очищ..
273.00грн.
Дорожний набір для чищення зубів забезпечує дбайливий догляд за зубами та яснами, навіть під час подорожі.Опис: Набір складається з  Медикаментозної зубної пасти для глибокого чищення 15 г. Зубної щітки з компактною голівкою, призначеної для догляду за зубами та яснами, 1 штука. Завдяки лікувальній зубній пасті та ергономічним властивостям зубної щітки стає можливим глибоке проникнення між зу..
215.00грн.
дорожний набір для чищення зубів, упакований в ультра-компактний контейнер, який можна носити навіть у кишені.Опис: Лікувальна зубна паста, що містить у своєму складі гранули, легко проникає між зубами та яснами, очищаючи усі закутки ротової порожнини. Запобігає карієсу, неприємному запаху з рота та гінгівіту. Освіжає подих та має смак м'яти. Завдяки густим пучкам щітинок, легко очищує зуби та ясн..
608.00грн.
«MegRythm» маска для очей, що зігріває та знімає напруження паром.Опис: Подаруйте вашим очам ніжну СПА-процедуру, що допоможе зняти напругу після тяжкого дня та надасть можливість повністю розслабитись. Протягом 10 хвилин маска нагрівається, потім чинить розслаблюючу дію на очі та зону навколо очей. Маску можливо використовувати на роботі, дома, в літаку та перед сном. Маска є одноразовою. Має аро..