You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

Доставка та оплата

Здійснення розрахунків за товар:

Розрахунки за товар можуть здійснюватися з використанням платіжних інструментів, електронних грошей, шляхом переказу (безготівкова форма) коштів або оплати готівкою з дотриманням вимог чинного законодавства України, а також в інший спосіб.
Готівковий розрахунок відбувається в момент доставки товару за вказаною покупцем адресою, підтвердженням якого є виданий розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції;  
Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом перерахування коштів по зазначених на сайті реквізитах з за допомогою: платіжної картки, сплати через платіжний термінал та ін.

У разі оплати вартості товару із застосуванням платіжних інструментів така особа має право повідомити відомості, що дають змогу забезпечити проведення оплати відповідним оператором платіжних систем, який несе відповідальність за їх збереження та використання в порядку, передбаченому законодавством.

Продавець, після отримання оплати за товар, повинен надати покупцеві електронний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек, квиток, талон або інший документ, що підтверджує факт отримання коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку.

При здійсненні розрахунків за товари продавець застосовує РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків із використанням мережі Інтернет. При цьому розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання покупцю. Якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунку у безготівковій формі за допомогою платіжних карт Visa і MasterCard за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується.

Доставка та оплата товару:

  • Доставка товару покупцю з Інтернет магазину здійснюється Новою поштою після 100% оплати замовлення.

Способи оплати:

  • на картку Приватбанку;
  • карткою Visa/MasterCard;
  • на поточний рахунок товариства.