You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

UMI - Интернет-магазин японской косметики

0 800 212 814
Дзвінки з мобільних і стаціонарних телефонів
по території України безкоштовні
  • У кошику порожньо!

Biore UV

432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисна ВВ Есенція SPF50+ для обличчяОпис: Сонцезахисна есенція типу ВВ надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання та  запобігає появі плям і веснянок . Також, запобігає втраті пружності шкіри, що викликана UV випромінюванням групи А. До складу есенції входять рідкі косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, цитрусовий мікс..
383.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання, запобігає появі плям і веснянок. Протидіє втраті пружності шкіри, викликаної UV випромінюванням групи А. До складу молочка входить гіалуронова кислота та підсушуюча пудра. Молочко протидіє надмірному охолодженню та  висиханн..
432.00грн.
«Biore UV Kids» сонцезахисне дитяче водостійке молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Сонцезахисне молочко SPF50+ призначене для захисту ніжної шкіри дитини від сонця. Водостійка основа молочка протягом довгого часу захищає шкіру дитини від ультрафіолетового випромінювання. Блокує проникнення до шкіри та абсорбує ультрафіолетове випромінювання. Молочко потрапляє до шкіри та миттєво зволожує..
432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисний гель-лосьйон SPF33+ для тілаОпис: Гель надає неперевершене почуття легкості,  містить у собі мікрочастки порошку, який матує шкіру. Лосьйон має подвійний ефект: захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та робить шкіру гладкою, усуваючи неприємну липкість. До складу гель-лосьйона входять косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, ..
427.00грн.
«Biore UV» Сонцезахисна Есенція SPF50+ для обличчя та тілаОпис: Сонцезахисна есенція  надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання та запобігає появі плям і веснянок. Також, запобігає втраті пружності шкіри, що викликана UV випромінюванням групи А. До складу есенції входять рідкі косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, цитрусовий мікс (ек..
432.00грн.
«Biore UV» сонцезахисна відбілююча есенція для обличчя SPF50+Опис: Сонцезахисна есенція надійно захищає шкіру від сильного ультрафіолетового випромінювання, запобігає появі плям і веснянок. Протидіє втраті пружності шкіри, викликаної UV випромінюванням групи А. До складу есенції входять рідкі косметичні компоненти: гіалуронова кислота, екстракт маточного молочка, цитрусовий мікс (екстракт помаранч..
383.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне молочко для обличчя SPF50+  Опис: Молочко, що захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання та запобігає виділенню підшкірного жиру. Молочко протидіє втраті пружності шкіри, викликаної UV випромінюванням групи А. Молочко містить у своєму складі порошок на основі ультрадисперсного оксиду цинку, гіалуронову кислоту та підсушуючу пудру. Пудра захищає шкіру від сонця,..
407.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне молочко для обличчя та тіла SPF30+ Опис: Молочко рекомендоване для щоденного захисту шкіри від ультрафіолетового випромінювання перед виходом із дому. До складу молочка входять екстракт соняшника та ромашки (зволожуючі компоненти), підсушуюча пудра. Завдяки зволожуючим компонентам, шкіра зволожується, як на сонці так і під час висихання у приміщенні, де працює кондиціо..
383.00грн.
«Biore UV» сонцезахисне молочко для обличчя та тіла SPF50+ Опис: Молочко надійно захищає обличчя та усе тіло від ультрафіолетового випромінювання. Запобігає появі пігментних плям та веснянок. Молочко містить у своєму складі порошок на основі ультрадисперсного оксиду цинку, гіалуронову кислоту та підсушуючу пудру. Пудра захищає шкіру від сонця, корегує колір, усуває нерівності шкіри та плями. ..